Предмет : "Матеріалознавство" Професія: 7141 Маляр 3-го розряду

 

                                                  ПЛАН УРОКУ №10

Предмет:Матеріалознавство.

Професія: 7141Маляр 3-го розряду

Тема програми:Матеріали для обклеювання поверхонь шпалерами

Тема уроку: Асортимент шпалер.

 Мета уроку:

þ навчальна: формувати знання, уміння і навички щодо асортименту шпалер з подальшим застосуванням теоретичних знань на практиці;

þ розвиваюча: формувати раціональне мислення, пізнавальну активність та самостійність при вивченні асортименту шпалер;

þ виховна: виховувати у учнів культуру навчального процесу, повагу до праці та обраної професії, відповідальність за дотримання трудової та технічної дисципліни.

Тип уроку: урок засвоєння нового матеріалу.

Вид уроку: урок-лекція з елементами бесіди.

Дидактичне забезпечення: навчальні посібники (підручники), державний стандарт ПТО з професії  маляр, роздатковий матеріал, плакати, стенди, презентація, тести.

Матеріально-технічне забезпечення: комп’ютер, мультимедійна установка, дошка.

Міжпредметні зв’язки: охорона праці, технологія малярних робіт, виробниче навчання.

Література:«Матеріалознавство»П.В.Кривенко,В.Б.Барановський,, «Матеріали і технології в сучасному будівництві» Є.К Карапузов

ХІД УРОКУ

1       Організаційна частина –5 хв.:

-        перевірка наявності учнів;

-        перевірка готовності учнів до уроку.

2       Актуалізація знань - 5 хв.:

-        повідомлення теми програми і уроку та мети уроку;

-        цільова установка на досягнення мети уроку;

-        перевірка організації робочих місць та правил додержання вимог безпеки праці;

-        ознайомлення з алгоритмом і правилами проведення уроку.

3    Формування нових знань, умінь і навичок - 20 хв.:

-        повідомлення нової навчальної інформації за темою уроку:

1.Вінілові, флізелінові, джутові, металізовані, склошпалери, фотошпалери, рідкі шпалери бамбукові, пробкові  їх властивості та застосування.

2.Маркування шпалер.

        -       показ нових прийомів розумової і практичної діяльності;

-        повідомлення про передовий досвід за темою уроку;

-        опитування учнів з метою перевірки засвоєння ними нової інформації;

-        відповідь на запитання учнів.

4      Закріплення нового матеріалу - 5 хв.:

-        видання завдань для самостійної роботи;

-        пояснення послідовності їх виконання;

-        перевірка знань, умінь і навичок щодо стандартів на креслення;

-        надання допомоги учням.

5      Підведення підсумків - 5 хв.:

-        аналіз діяльності учнів у процесі всього уроку;

-        аналіз причин помилок, зроблених учнями на уроці, та засобів їх усунення;

-        повідомлення та обґрунтування оцінок;

-        видача домашнього завдання.

 

Викладач                                                                               О.М.Фролова


 

 Інформаційний проект до уроку: https://drive.google.com/file/d/1o7Uh18zuBCOnd6bmc3e4YRcU62ncRdqC/view?usp=sharing

Інформаційний проект до уроку:

https://drive.google.com/file/d/1BkKDUAR2BM5Z3OVFu3aoZ2hHt_jFzpQ9/view?usp=sharing

 Перевірка знань:

1.https://learningapps.org/display?v=pcafr1vva21

2.https://learningapps.org/display?v=p7awmmkgj21

3. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe37ws4xLMKROE4Yw7Gi-5aZxsce5Y9dAecSJYug2JeFhSr2Q/viewform







Немає коментарів:

Дописати коментар